تماس با ما

تماس با شخص : Cherry Gao

شماره تلفن : +86 573 82602311

WhatsApp : +8613857354118

Free call

رسم سرد و نورد سرد چیست

September 3, 2020

آخرین اخبار شرکت رسم سرد و نورد سرد چیست

رسم سرد و نورد سرد از فرآیندهای رایج در تولید محصولات فولادی است ، تفاوت های خاص این دو در چیست ، ما به طور خلاصه از طریق موارد زیر درک خواهیم کرد.

 

آخرین اخبار شرکت رسم سرد و نورد سرد چیست  0

 

رسم سرد به کشش اجباری میله گرد از سوراخ قالب سیم مفتول آلیاژ سخت گفته می شود.اثر رسم سرد از عمل رسم خالص قویتر است.آرماتور نه تنها کشیده می شود بلکه تحت فشار قرار می گیرد.پس از یک یا چند رسم سرد ، میزان بازده سیم فولادی کم کربن می تواند 40 ~ ~ 60 increased افزایش یابد ، اما این خاصیت پلاستیکی و مقاومت فولاد خفیف را از دست می دهد و دارای ویژگی های فولاد سخت است.

 

نورد سرد نواری گرد است که برای بهبود مقاومت و چسبندگی آن به بتن ، به قسمتهای منظم روی دستگاه نورد سرد نورد می شود.وقتی میله فولادی در نورد سرد نورد می شود ، هم از نظر طولی و هم از مسیر عبور همزمان تغییر شکل می یابد ، بنابراین می توان یکنواختی ساختار و ساختار داخلی آن را به خوبی حفظ کرد.

 

نورد سرد و رسم سرد هر دو متعلق به تغییر شکل پلاستیک است و پس از تغییر شکل ، تشکیل و ثابت سازی ، تقویت مجدد نخواهد شد.حالت تغییر شکل نورد سرد دارای مزایایی است و زبری سطح و دقت ابعاد آن نسبتاً زیاد است.با این حال ، نورد سرد همچنین دارای محدودیت های خاصی است ، همه اندازه ها قابل پردازش نیستند ، اندازه محصول نهایی نورد سرد باید توسط شکاف رول تنظیم شود ، برخی از اندازه محصول نهایی پس از چندین بار نورد ، نمی توانند اندازه ایده آل محصول نهایی ، بلکه برای دستیابی به نیاز به نقاشی سرد نیز دارید.

 

از نظر خواص مکانیکی ، غلتک سرد نه تنها می تواند مقاومت کششی ، بلکه مقاومت فشاری را نیز بهبود بخشد.رسم سرد فقط مقاومت کششی را افزایش می دهد.این دو روش پردازش ، با تغییر شکل تغییر شکل فولاد ، مقاومت و سختی اثر را بهبود می بخشد.با این حال ، نسبت مقاومت عملکرد فولاد تصفیه شده افزایش می یابد و ذخیره ایمنی کاهش می یابد و شکل پذیری کاهش می یابد.

 

آخرین اخبار شرکت رسم سرد و نورد سرد چیست  1

 

به طور خلاصه ، تغییر شکل رسم کم و سرعت آن سریع است.نورد سرد ، از طریق آسیاب ، تغییر شکل بزرگ ، سرعت کند ، اما روند نسبی بهتر است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229