تماس با ما

تماس با شخص : Cherry Gao

شماره تلفن : +86 573 82602311

WhatsApp : +8613857354118

Free call

آیا هشت فلز متداول را می شناسید? —— مس

February 12, 2020

چین آخرین اخبار در مورد آیا هشت فلز متداول را می شناسید? —— مس

مس یک فلز باورنکردنی جهانی است. خیلی با زندگی ما ارتباط دارد بسیاری از ابزارها و سلاحهای اولیه بشر از مس ساخته شده بودند.

مس نقش بسیار مهمی در جامعه مدرن ایفا می کند: از آن به عنوان حامل انتقال نیرو در ساختمانها استفاده می شود. علاوه بر این ، هزاران سال است که از آن به عنوان مواد اولیه برای ساخت تزیین بدن توسط افرادی با پیشینه های فرهنگی مختلف استفاده می شود. از انتقال ساده رمزگشایی اولیه گرفته تا نقش اصلی بعدی در برنامه های ارتباطی مدرن پیچیده ، این فلز قرمز پرتقال قابل خنثی با پیشرفت و پیشرفت ما همراه بوده است. مس نوعی هادی عالی است که هدایت آن فقط در نقره دوم است. از نظر زمان و تاریخ افرادی که از مواد فلزی استفاده می کنند ، مس طولانی ترین فلز مورد استفاده برای انسان پس از طلا است. این امر عمدتاً به این دلیل است که معدن مس آسان است و معدن مس جدا نشده و آسان است که از معدن مس جدا شود.

ویژگی های مواد: مقاومت در برابر خوردگی ، هدایت گرمای عالی ، رسانایی ، سختی ، انعطاف پذیری ، انعطاف پذیری ، جلوه منحصر به فرد پس از پرداخت.

استفاده معمولی: سیم ، کویل موتور ، مدار چاپی ، مواد بام ، مواد لوله ، مواد گرمایشی ، جواهرات ، وسایل آشپزی. همچنین یکی از اجزای اصلی آلیاژ برای ساخت برنز است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229