تماس با ما

تماس با شخص : Cherry Gao

شماره تلفن : +86 573 82602311

WhatsApp : 8613857354118

Free call

آیا هشت فلز رایج را می شناسید? Steel استیل ضد زنگ

January 19, 2020

چین آخرین اخبار در مورد آیا هشت فلز رایج را می شناسید? Steel استیل ضد زنگ

فولاد ضد زنگ آلیاژ ساخته شده از کروم ، نیکل و سایر عناصر فلزی است. ویژگی غیر زنگ زدگی کروم از ترکیب کروم موجود در آلیاژ است. کروم یک فیلم اکسید کروم قوی و خود ترمیم کننده بر روی سطح آلیاژ را تشکیل می دهد که برای چشم غیر مسلح نامرئی است. نسبت فولاد ضدزنگ به نیکل که معمولاً از آن یاد می کنیم معمولاً 18:10 است. اصطلاح "استیل ضد زنگ" نه تنها به یک نوع فولاد ضد زنگ اشاره دارد بلکه بیش از صد نوع فولاد ضد زنگ صنعتی را نیز نشان می دهد. هر نوع فولاد ضد زنگ توسعه یافته در زمینه کاربرد خاص خود عملکرد خوبی دارد.

در ابتدای قرن بیستم ، فولاد ضدزنگ وارد زمینه طراحی محصول شد. طراحان بسیاری از محصولات جدید را پیرامون سختی و مقاومت در برابر خوردگی آن تولید کردند ، شامل بسیاری از مناطق که قبلاً هرگز درگیر آن نبوده اند. این سری از تلاش های طراحی بسیار انقلابی است: به عنوان مثال ، تجهیزات مورد استفاده بعد از ضد عفونی می تواند برای اولین بار در صنعت پزشکی ظاهر شود.

استنلس استیل به چهار نوع اصلی تقسیم می شود: استونیت ، فریت ، آستنیت فریت (کامپوزیت) و مارتنزیت. فولاد ضد زنگ مورد استفاده در محصولات خانگی اساساً آستنیتی است.

ویژگی های مواد: مراقبت های بهداشتی ، ضد خوردگی ، تصفیه سطح خوب ، استحکام زیاد ، قالب گیری توسط فن آوری های مختلف پردازش و پردازش سرماخوردگی دشوار.

استفاده معمولی: فولاد ضد زنگ آستنیتی مناسب ترین ماده رنگ آمیزی در فولاد ضد زنگ با رنگ اولیه اصلی است که می تواند ظاهر و شکل مطلوبی از رنگ به دست آورد. فولاد ضد زنگ آستنیتیک عمدتا در مصالح ساختمانی تزئینی ، محصولات خانگی ، لوله های صنعتی و سازه های ساختمان استفاده می شود. از فولاد ضد زنگ مارتنزیتی عمدتاً برای ساخت چاقوها و تیغه های توربین استفاده می شود. فولاد ضد زنگ فریتیک دارای مقاومت در برابر خوردگی است که عمدتا در ماشین های شستشوی بادوام و قطعات دیگ بخار استفاده می شود. فولاد ضد زنگ کامپوزیت از مقاومت در برابر خوردگی قوی تر است ، بنابراین اغلب در محیط خورنده استفاده می شود.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

mt@mtstainlesssteel.com
8613857354118
gkx1229