تماس با ما

تماس با شخص : Cherry Gao

شماره تلفن : +86 573 82602311

WhatsApp : +8613857354118

Free call

عملکرد و کاربرد جوشکاری لب به لب

September 10, 2020

آخرین اخبار شرکت عملکرد و کاربرد جوشکاری لب به لب

جوشکاری با مقاومت پشتی (از این پس به عنوان جوشکاری لب به لب) نوعی روش جوشکاری مقاومتی است که از حرارت مقاومتی برای جوشکاری دو قطعه کار به طور همزمان در کنار کل انتهای آن استفاده می کند.آرنج ، فلنج جوشکاری لب به لب و سایر اتصالات لوله های فولادی ضد زنگ بیشتر از پردازش جوش لب به لب استفاده می شود.

 

آخرین اخبار شرکت عملکرد و کاربرد جوشکاری لب به لب  0

 

آخرین اخبار شرکت عملکرد و کاربرد جوشکاری لب به لب  1

 

جوشکاری باسن به دو قسمت تقسیم می شود مقاومت در برابر جوشکاری و جوش لب به لب فلش دو.

 

جوشکاری باسن روشی است برای محکم فشار دادن قسمتهای انتهایی دو قطعه کار از ابتدا تا انتها ، گرم کردن آنها تا حالت پلاستیکی با استفاده از حرارت مقاومتی و سپس اعمال سریع فشار فورج (یا حفظ فشار جوش فقط بدون فشار فورج فشار ) برای تکمیل جوشکاری.

 

جوشکاری قنداق با فلش روشی است برای جمع کردن دو قسمت جوشکاری به مفصل قنداق با قرار دادن آنها نسبت به یکدیگر ، برق را روشن کرده و صورت انتهایی را به تدریج نزدیک می کند تا به تماس محلی برسد ، از حرارت مقاومت برای گرم کردن این تماس ها استفاده می شود (برای تولید فلش) ، به سرعت نیروی جعل هوایی را اعمال کرده و مفصل دائمی را بدست آورید.

 

آخرین اخبار شرکت عملکرد و کاربرد جوشکاری لب به لب  2

 

دامنه کاربرد آن را می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

 

(1) طول اتصال قطعه کار

 

به عنوان مثال می توان به جوشکاری لب به لب نوارها ، پروفیل ها ، سیم ها ، میلگردها ، ریل ها ، لوله های دیگهای بخار ، خطوط لوله نفت و گاز اشاره کرد.

 

 

(2) جوشکاری قطعه کار حلقه ای

 

به عنوان مثال ، لبه ماشین و دوچرخه ، جوش لب به لب رینگ موتورسیکلت ، انواع جوشکاری حلقه زنجیره ای.

 

(3) مونتاژ جوش قطعات

 

برای کاهش هزینه های نورد ، جعل ، مهر زنی یا ماشینکاری قطعات به قطعات پیچیده. مانند مسکن شافت جهت ماشین و جوشکاری پوسته پوسته محور عقب ، جوشکاری لب به لب از انواع میله های اتصال ، میله ، و همچنین قطعات ویژه جوش لب به لب ، و غیره

 

(4) جوشکاری باسن فلزات ناهمگن

 

این می تواند باعث صرفه جویی در فلز گرانبها و بهبود عملکرد محصول شود.به عنوان مثال ، جوشکاری لب به لب قسمت کار ابزار (فولاد با سرعت بالا) و دم (فولاد کربن متوسط) ، جوشکاری لب به لب سر (فولاد مقاوم در برابر حرارت) و دم (فولاد ساختاری) دریچه اگزوز موتور احتراق داخلی ، جوشکاری لب به لب از آلومینیوم و مس مفصل رسانا و غیره

 

آخرین اخبار شرکت عملکرد و کاربرد جوشکاری لب به لب  3

 

از طریق یک درک ساده ، ما به روشنی از دو روش جوشکاری لب به لب و زمینه های کاربردی آگاهی داریم. به طور خلاصه ، جوشکاری لب به دلیل بهره وری بالا و اتوماسیون آسان به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است.

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229