تماس با ما

تماس با شخص : Cherry Gao

شماره تلفن : +86 573 82602311

WhatsApp : +8613857354118

Free call

دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!

August 31, 2020

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!

به منظور پرورش روحیه تیمی و افزایش انسجام MTSCO ، همه کارمندان MTSCO برای یک روز فعالیت تیم سازی در روز شنبه ، 29 اوت به آنجی ، هوژو رفتند.

 

• از دریای بامبو لذت ببرید

 

China Da Zhu Hai (جاذبه گردشگری AAAA ملی) یک جنگل خالص بامبو ، معروف ترین پایگاه تظاهرات بامبو در استان ژجیانگ است.

 

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!  0

 

دریا بامبو در اینجا با فیلم آنگ لی خمیده ببر ، اژدهای پنهان مشهور است.صحنه چو یون فت و ژانگ زی در حال قدم زدن روی چوب بامبو در اینجا گرفته شده است.بنابراین ، تیم همچنین یک عکس دسته جمعی در مقابل Crouching Tiger ، سنگ یادبود اژدها پنهان دارد.

 

با پیچ و خم جنگل بامبو ، هوای تازه را در میان درختان تنفس کردیم و به رنگ سبز بی پایان نگاه کردیم ، انگار که در بهشت ​​هستیم.دوستان با هم می روند ، می خندند ، بازی می کنند ، کمی احساس خستگی نمی کنند.

 

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!  1

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!  2

 

راهروی شیشه ای معلق در میان درختان پر از هیجان و چالش است.این پیاده رو دارای جلوه دینامیکی 5 بعدی ، فناوری جلوه ویژه صدا و فوتوالکتریک ، نفس گیر و احساس می شود.با این وجود ، وقتی با شرکا و تیم خود هستیم ، چیزی از ترس نداریم.

 

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!  3

 

• رفتینگ

 

رفتینگ کوه Longwang در ذخیره گاه طبیعت کوه Longwang در آنجی ، شمال استان ژجیانگ واقع شده است.طول رفتینگ 4 کیلومتر و زمان رفتینگ حدود 2 ساعت است.رودخانه ها و نهرها تا انتها صاف هستند و انواع تخته سنگها در میان آنها پراکنده است.کل رانش از طریق بیش از 20 سواحل ، بیش از 30 خلیج ، 56 سرسره ، قله تبدیل شده است ، هیچ خطری وجود ندارد.

 

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!  4

 

از یک کلاه ایمنی ، کلاه ایمنی استفاده کنید ، تیم دو ، گروه در تیم کایاک ، اسلحه آب و سایر اسباب بازی های آماده شده را به همراه داشته باشید ، رفتینگ رسما آغاز شد.

 

اولین بار بود که اکثر ما رفتینگ می کردیم.آب چشمه به ما ضربه زد و اعصاب ما را تحریک کرد.اعضای تیم هنگام ترسیدن از عقب افتادن و غرق شدن کشتی ، در حالی که به طور مداوم قایقرانی می کردند ، مشغول برداشتن آب در بدنه بودند.همه مشتاق بودند ، می خندیدند ، بازی می کردند ، جیغ می کشیدند و از گوش تا گوش دیگر پوزخند می زدند.

 

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!  5

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!  6

 

در مناطقی که آب به آرامی جریان دارد ، نزاع اجتناب ناپذیر است.در این زمان ، ما فهمیدیم که هیچ اسلحه آب ، ملاقه کدو و "سلاح" دیگری وجود ندارد ، فقط برای ذبح!تفنگ آب دارای برد طولانی است ، کدو تنبل دارای یک قدرت عالی است ، کل فرایند اسپری آب پرواز ، حمله متقابل ، به طور کامل توضیح داد که به آن دوستی پلاستیکی گفته می شود ، دوستی قایق گفت حقیقت چرخش!

 

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!  7

 

قدم زدن در جنگل بدن و ذهن را شل می کند ، جنگ شدید آب خود را آزاد می کند ، هر شخص تمام مشکلات زندگی را پشت سر می گذارد ، مشکل شاخص هر شغل نیز به همین ترتیب ذوب می شود.

 

پذیرفتن طبیعت ، رساندن خوشبختی و تقویت روابط هسته اصلی MTSCO است.اشتیاق و شجاعت برای به چالش کشیدن خود و شکستن خود نیز ما را ترغیب می کند تا در کار و زندگی آینده خود دستاوردهای بهتری داشته باشیم.

 

آخرین اخبار شرکت دریای بامبو را مشاهده کنید ، با rafting riptide مبارزه کنید!  8

 

MTSCO:

لوله ها / لوله ها / اتصالات / فلنج

آلیاژهای Austentic / Duplex / Nickey

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229